ZÁKAZNÍCKA LINKA 0903 418 133 NONSTOP SERVIS 0903 418 130

🔒

Ako to u nás funguje?

1. Po spísaní objednávky - zmluvy o dielo, z ktorej samozrejme obdržíte kópiu, Vám vystavíme faktúru, ktorú uhradíte podľa Vami vybraného spôsobu platby (v hotovosti pri montáži, alebo prevodom vopred).

Viac pozri spôsoby platby.

2.Obchodné a dodacie podmienky sú súčasťou zmluvy o dielo z ktorej obdržíte kópiu, ale samozrejme budú Vám vysvetlené pri predaji na prevádzke,

či pri obhliadke.


3. Pri spisovaní objednávky - zmluvy o dielo sa hradí záloha (min. 100,- Eur), ktorá sa po dodatočnom zrušení objednávky (po obhliadke a zadaní do výroby) nevracia. Viac pozri možnosti zrušenia objednávky.

4. Po zhotovení Vami vybraných dverí, teda ich obdržaní z výroby (prípadne ak ste si vybrali dvere, ktoré máme skladom) sa s Vami telefonicky spojíme a dohodneme termín montáže. (Montáž sa robí v pracovné dni medzi 9.00 - 17.00, prosíme, aby ste upozornili susedov, o termíne realizácie montáže a prípadný hluk).

5. Po montáži Vám montéri odovzdajú certifikát dverí spolu s faktúrou a záručným listom (prosíme uschovať) a upovedomia o poskytovaných službách v prípade naliehavej havarijnej situácie. Viac pozri NONSTOP servis

6. Už sa môžete tešiť zo svojho bezpečného obydlia - "ste v tých správnych rukách". :-)

V prípade akýchkoľvek otázok, informácií sa na nás neváhajte kedykoľvek obrátiť - sme tu pre Vás.

Celé znenie obchodných a dodacích podmienok nájdete vo svojej kópii zmluvy o dielo, alebo si ho možete prečítať aj klikni TU.


🔒
🔒