ZÁKAZNÍCKA LINKA 0903 418 133    NONSTOP SERVIS 0903 418 130

 🔒

Bezpečnostné dvere MANA

Postaráme sa o Vašu bezpečnosť

Sme 1-tkou v tom čo robíme a to nielen prostredníctvom „certifikátu a licencie“ s úradnou pečiatkou, o našich kvalitách svedčí viac ako 20-ročná prax, skúsenosti, odbornosť, profesionalita, a čo je najdôležitejšie VAŠA SPOKOJNOSŤ . Presvedčte sa o našich kvalitách na vlastnej koži.

S nami sa budete cítiť bezpečne...

Firma MA-NA bola založená v roku 1992 a zaoberala sa zámočníckymi a stolárskymi prácami. Našími hlavnými odberateľmi boli koneční zákazníci a bytové družstvá. Našou úlohou bolo zabezpečovať funkčnosť vchodových drevených a kovových dverí a brán, pivničných priestorov a mreží.

Od roku 1996, ktorý bol pre nás prelomový, sme sa začali podrobnejšie zaoberať bezpečnostnými dverami. V začiatkoch sme robili montáž a servis dverí ADLO.

V roku 2000 sme podpísali zmluvu s firmou SHERLOCKa ako prvý v Košiciach sme sa začali venovať montáži a servisu bezpečnostných dverí SHERLOCK. Od 01.09.2021 sme s touto spoločnosťou ukončili spoluprácu - naďalej však pre našich klientov poskytujeme servis produktov firmy Sherlock.

V roku 2004 sme rozšírili našu ponuku aj o interiérové dvere a dnes už sme radi, že môžeme ponúknuť aj bezpečnostné dvere fornox od kontštruktérov s 20-ročnou praxou.

Od roku 2013 sme zmenili právnu formu podnikania zo SZČO na s.r.o.

Kvalita a bezpečnosť je u nás na prvom mieste a tak zákazníkom ponúkame len overené a najkvalitnejšie výrobky na trhu. Neustále skvalitňujeme naše služby, o čom svedčí hlavne pozitívny ohlas našich zákazníkov.


Referencie:

Naša firma montovala bezpečnostné dvere v spoločnostiach ako VÚB Banka, OTP Banka, SLPS, Priemyselná Banka, Český konzulát, Krajský súd v Košiciach a mnoho ďalších inštitúcií nevynechajúc konečných spotrebiteľov, kde sme zabezpečili viac než 5.000 domácností.

Uzamykacími systémami EVVA sme zabezpečili HORNBACH KE, BAUMAX KE, KAUFLAND KE a LIDL na východe Slovenska.


🔒
🔒